新感覚!全天球360°演劇が観れる! 若手アーテイストによる360°動画のポータルサイト

Для посадових осіб місцевого самоврядування з питань управління персоналом Національне агентство України з питань державної служби

Бути чи не бути літнім майданчикам у Києві В літній сезон особливою популярністю серед відвідувачів київських ресторанів та кафе є літні тераси. Цілком логічним є бажання міських жителів насолодитись їжею чи напоями на… Сьогодні за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Арабської Республіки Єгипет в Україні пана Хассама Ельдіна Алі та директора Департаменту міського… 4 жовтня – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ТВАРИН Сьогодні, 4 жовтня, увесь світ протягом останніх 86 років відзначає Міжнародний день захисту тварин .

Як знайти інформацію про роботу міських служб на сайті міста.

Розвиваємо модель міста, що сприяє міжкультурній інтеграції в різних міських спільнотах. З 11 липня забороняється будь-яке куріння в громадських місцях. Облаштування району головної арени «Євробаченя-2017» – на особливому контролі Міжнародний виставковий центр, що на лівому березі Києва, визначений головною ареною міжнародного пісенного конкурсу «Євробаченя-2017». 6 січня, в усіх районах столиці функціонують 30 розгорнутих пунктів обігріву Від сьогодні, 6 січня, в усіх районах столиці функціонують 30 розгорнутих пунктів обігріву.

Сім’ям українських військових, які загинули у війні, одноразово виплачують 15 мільйонів гривень. Цю допомогу розподіляють рівними частками на всіх отримувачів. Наразі щеплення першою, другою чи бустерною дозою можна зробити в міських центрах первинної медико-санітарної допомоги. Заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях, якщо ви не є працівниками критичної інфраструктури та не маєте спеціальної перепустки, виданої Запорізькою обласною військовою адміністрацією.

Після реєстрації повідомлення очікуйте на інформацію про початок процедур оцінки та компенсації, які будуть визначені Кабміном найближчим часом. Кожен запоріжець може стати донором, звернувшись до Запорізького обласного центру служби крові (вулиця Леоніда Жаботинського, 32, Запоріжжя, Запорізька область, 69000). Компенсацію за зруйноване житло при загибелі власника може отримати спадкоємець або людина, яка визначена в заповіті. В Україні запустили новий безкоштовний мобільний додаток Lepta для взаємодопомоги від людини до людини в умовах війни. Якщо медичний працівник не може заповнити свідоцтва про народження (форма № 103/о), він зобов’язаний виписати довідку довільної форми з відповідною інформацією в двох примірниках без проставляння печатки. Війна внесла свої корективи в звичне життя кожного з нас. Разом з тим, попри усі обставини, вищі учбові заклади міста активно готуються до прийому абітурієнтів.

Для забезпечення ефективної взаємодії ми просимо визначити координатора або координаторку від громади, який або яка буде контактною особою для зв’язку. Загалом, ми очікуємо, що для адміністрування проєкту зі сторони громади потрібно буде не менше 60 робочих днів. Обрахунок і внесення в бюджет витрат на адміністрування (менеджмент) проєкту є обов’язковим для підтвердження спроможності громади втілити проєкт. На початку роботи, орієнтовно в середині серпня, по дві людини від кожної громади зможуть взяти участь у триденному воркшопі зі створення публічних просторів у Львові. Наприкінці проєкту, орієнтовно у лютому 2024 року, кожна громада зможе представити свій досвід, успіхи і вивчені уроки на спільній підсумковій конференції.

Роль державних архівів у розв’язанні соціальних питань громадян

Щоб отримати продукти харчування, одяг чи взуття, достатньо зареєструватися у волонтерському центрі. Для того, щоб проінформувати владу про отримані збитки та подати заявку на їх компенсацію, необхідно виконати комплекс дій. Загалом бібліотека налічує 1288 підручників і посібників. Люди, які не мали змоги звільнитись та забрати свою трудову книжку, зможуть зареєструватися як безробітні за заявою.

Проведення іншої роботи, пов’язаної із застосуванням законодавства про працю та служби в органах місцевого самоврядування. Складання графіку відпусток працівників виконавчих органів Мукачівської міської ради, оформлення відповідних документів. Беріть участь у тендері на надання консультаційних послуг. Він міститиме розробку https://www.mukachevo.net/ua/news/view/5064250 бази знань з е-послуг та підтримку ІТ-інструментів для Центру цифрових компетенцій. На сесію запрошуються депутати Пирятинської міської ради, Полтавської обласної ради, Лубенської районної ради, керівники та представники комунальних підприємств, установ, організацій причетні до розгляду питань порядку денного.

Сплата податку у застосунку «Дія» за місяць доступна до кінця кожного наступного місяця. Перебуваючи у громадському місці, потрібно вислухати вказівки, інструкції адміністрації громадського місця та діяти відповідно до них. Просимо звертатися до будь-якого з нижчеперерахованих спеціалістів, відповідно до їх профілю, в ВотсАп, Вайбер, Телеграм. Раді надати вам консультативну допомогу в питаннях травм, анестезіології, інтенсивної терапії та нейрохірургії. На вулиці не біжіть, не торкайтеся будь-яких предметів, не наступайте у калюжі. За тижні війни дотримання цих інструкцій стало буденним. Проте ми не маємо забувати їх, бо вони рятують життя та допомагають у боротьбі з окупантами.

Протягом 2022 воєнного року Київ зміг не лише зберегти мережу муніципальних закладів культури та культурні цінності, але й адаптуватись до нових реалій та здійснювати результативну роботу з урахуванням вимог воєнного часу.Як зазначила депутатка… Із сумом повідомляємо, що в бою за свободу і незалежність України героїчно загинув наш земляк, старший солдат Оксюта Леонід Петрович, 1980 року народження. Запитання щодо процесу подання заявки, відбору громад або проєкту загалом просимо надсилати на електронну поштуз темою листа«Питання». Проєкти і простори, пов’язані з комерційними, партійними і релігійними організаціями або цілями, не можуть бути підтримані в рамках цього конкурсу. Крім цього, не будуть підтримані проєкти, які передбачають розвиток просторів, що не будуть фізично і соціально доступними. CedosтаWestern NIS Enterprise Fundоголошують конкурс грантів для громад на створення або оновлення фізичних просторів центрів спільнототворення, а також розвиток програмної діяльності таких центрів.

Останні оприлюднені документи

Якщо протягом основного періоду реєстрації ви змогли створити реєстраційну картку учасника ЗНО, то ви є потенційним учасником національного мультипредметного тесту. Нагадаю, у 2022 році вступники до вищих учбових закладів, замість традиційного ЗНО, проходитимуть національний мультипредметний тест (НМТ). До складу тесту входитимуть завдання з історії України, української мови, математики. Фахівці Держспецзв’язку дали поради, як орієнтуватися в інформаційному просторі та розрізняти листи та повідомлення від хакерів. Росія дуже веде активну інформаційну війну проти України.

Е-довідник закладів

Тому давайте будемо дотримуватися усіх правил і не заважатимемо працювати тим, хто охороняє наш спокій. Зараз у наших правоохоронців дуже багато роботи. Тому хочемо попросити вас всіляко йти на зустріч нашим поліцейським і з розумінням ставитися до різного роду запобіжних заходів та перевірок. Повітряні сили бачать не всі повітряні загрози. Якщо у місті стався приліт, а сирена не спрацювала, це означає, що повітряні сили не виявили загрозу.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив на своїй… У межах програми створили спеціальну платформу, де можна знайти контакти профільних установ, корисні посилання, поради, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про своє ментальне здоров’я. Станом на 29 червня 2023 року у Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстровано майже 600 вакансій із оплатою від мінімальної (6700 грн) до 50 тис.грн. 7 липня у Славуті відбулася офіційна процедура створення (відновлення) добровольчого формування територіальної громади. Обов’язковою умовою є співфінансування у розмірі щонайменше 20% від суми гранту.

Про це повідомила директорка Департаменту (Центру) надання… Задля власної ж безпеки не забувайте і про правила поведінки на блокпостах. Зокрема знижуйте швидкість при під’їзді до посту, та ні в якому разі не проводьте фото- та відеозйомку під час проїзду блокпосту. Також не забувайте про те, що поліцейські пильнують за тим, як ви дотримуєтеся комендантської години. Поліція може затримати людину, яка знаходиться на вулиці в заборонений час, та перевірити в неї документи і здійснити огляд, з метою виявлення заборонених речей або холодної зброї. У разі будь-якого опору правоохоронці мають право застосувати фізичну силу або спецзасоби.

Відпочинок дітей на берегу водойми та/або купання пізнього вечора/вночі категорично заборонений навіть у присутності дорослих. Дитина може злякатися невідомих звуків, втратити рівновагу у водоймі і наковтатися води. Неповні заявки будуть відфільтровані на етапі технічного відбору. Для уточнення інформації ми запросимо громади, що увійдуть до короткого списку, на розмову у форматі відеодзвінка у липні-серпні. Результати відбору будуть оголошені у серпні 2023 року. 10-11 липня відбулося виїзне засідання представників ДП «Ліси України» та всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування на Любомльщині. Володимир Зеленський також закликав українців допомагати нашим військовим.

>プラットフォームは YouTube アプリ

プラットフォームは YouTube アプリ

360°劇場の動画はYouTubeにて公開されています。 PCでご覧いただく場合は取り立てて問題ないですが、 スマホで360°動画を堪能するのはYouTubeアプリのインストールが必要です。 お手数ですがアプリのインストールをお願いします。 そして、作品をご覧いただいた後は登録ボタンも「ポチっと」お願いします!

CTR IMG